Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt

Detail položky
Odcizená fotografická výbava

V prosinci roku 2013 mi nějaký dobrák z řad našich jistých spoluobčanů, které si zde s takovou vervou pěstujeme, odcizil velkou část mé fotografické výbavy. Ke krádeži došlo v nočních hodinách v Brně na ulici Bratislavská. Pokud byste někde narazili (ať už na internetu či v kamenném obchodě) na něco z níže uvedeného, kde je pravděpodobné že se jedná právě o tyto odcizené přístroje, prosím kontaktujte mě na mail info@darksome.eu. Pravděpodobný je výskyt v zastavárnách v ulicích Bratislavská, Cejl, Körnerova, Mostecká a jejich okolí. Vyloučeno však samozřejmě není ale ani to, že se objeví zcela jinde. S největší pravděpodobností budou přístroje rozebrány na jednotlivé komponenty, byť například na Canonu 10D byl v době krádeže nasazen Helios 44-2 2/58. Přesto, že byl detailní popis jednotlivých fotoaparátů, včetně jejich výrobních čísel, předán Policii ČR, bohužel žádnou z komponent nedohledali.

Seznam věcí:
Canon EOS 10D (sériové číslo: 0230101951), litinová redukce (s čipem) z bajonetu EOS na závit M42, objektiv Helios 44-2 2/58, Nikon Coolpix S6300 (sériové číslo: 41074275) + koženkové pouzdro, Olympus SP510UZ (sériové číslo: 000L06224913, přístroj je doplněn o závit na filtry a objektiv je viditelně omotán černou izolepou) + pouzdro, stativ, odrazový deštník, dvě halogenová svítidla 500W, stativ na světla, objímka k uchycení odrazového deštníku na stativ + úsporná žárovka 24W, objektiv Minolta AF ZOOM 35-80 / 4-5.6 + kožené pouzdro, redukce k reverznímu uchycení objektivu s filtrovým závitem 49 mm na tělo Canon EOS, redukce se závitem 49 mm na obou stranách, kroužek k ovládání clony u objektivů Minolta A (vlastní výroba), 2x baterie do Canonu 10D (jedna je šedá a v době krádeže byla ve fotoaparátu, druhá černá), 8 tužkových nabíjecích baterií (4 z nich byly v době krádeže v Olympusu SP510UZ), 4x paměťová karta typu Compact Flash - 512 MB - Type I, paměťová karta typu Compact Flash - 650 MB - Type II (je tlustší), paměťová karty Smart Media, ruční USB nabíječka + USB kabel.

Na paměťové kartě v Canonu 10D se nacházely fotografie z focení realizovaného v den krádeže. Jelikož byl fotoaparát odcizen dříve než bylo možné zajistit další digitální kopie těchto fotografií, s největší pravděpodobností je již zřejmě nezískám. A to se zrovna jednalo o focení poměrně specifické a snímky neopakovatelné.

Kategorie: elektro
Lokalita: Jihomoravsko
Datum vložení: 13.2.2015Foto 1 - Odcizená fotografická výbava