Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Hudební nástroje a vybavení
Přejít na:   jen fotky

Baskytara Fender Modern Telecaster

4 strunny nastroj,šité dvojpouzdro ŠIBA, ladička, náhradní sada strun Thomastik roundwound. SN CGF1103471

Pětistrunné banjo Průcha

Odcizeno 13.4.2024 v Plzni na Koterovské ulici. Včetně kufru a příslušenství. Blána fiberskyn, kobylka Sullivan. Banjo má trubičkovou flage, krk od Jardy Průchy a na 19.poli hmatníku gravírovaná značka special VzB. Pokud se objeví, prosím kontaktujte.

Akustická kytara C.F. Martin & Co model HD-28

V noci ze soboty 3.2.2024 na neděli 4.2.2024 mi byla z bytu v Kobylisích ukradena akustická kytara C.F. Martin & Co model HD-28 se sériovým číslem 2697892. Kytara je v naturální úpravě, na přední desce ze smrku je v dolní části zvláštní řasení letokruhů a dvě malé prohlubně od naražení. Dále je kolem přední desky lemování v provedení herringbone (rybí kosti) a na ebenovém hmatníku jsou značky ve tvaru diamantů (kosočtverců). Zadní deska a boky jsou z palisandru. Kytara byla ukradena s originálním kufrem vyrobeným z černého plastu s nápisem C. F. Martin & Co v horní části a dvěmu prohlubněmi v dolní, uvnitř bylo tmavě zelené polstrování. Za nalezení nabízím finanční odměnu 10 000 Kč. Mnohokrát děkuji za pomoc s hledáním.

Boss GT 1000 a další

23.7. mě byl odcizen ruční vozík, na kterém bylo připevněno kytarové kombo Cort GE 30B a 2 černé tašky, v jedné byl multiefekt Boss GT-1000 sn:BON5715, ve druhé propojovací kabely a vysílačka. Za informaci vedoucí k pachateli nabízím odměnu 10000Kč.Tyto věci jsou pro mne velmi důležité a jestli to měl být špatný vtip, nabízím výkupné.

Ručně vyrobená kytara Rozawood

V neděli brzo ráno byla v okolí Hloubětína z auta odcizena světle hnědá lesklá kytara s rokem výroby 2002, značky ROZAWOOD viz. foto. Odměna nalezení až 10 000,-

Kytara HOHNER MW 1200N

V noci ze dne 15.8. na 16.8 2020 byla z auta v ulici Otakarova (Praha) odcizena akustická dvanáctistrunná kytara HOHNER MW 1200N světlé barvy (luby a záda hnědé). Stáří cca 30 let.

Kytara IBANEZ V72E BK

V noci ze dne 15.8. na 16.8 2020 byla z auta v ulici Otakarova odcizena akustická kytara IBANEZ V72E BK černé barvy. Kolem ozvučného otvoru 2 malé díry. V spodní části těla ručně psané věnování bílé barvy "Vosákoj v úctě starý kokot Záviš". Stáří cca 10 let.

Bílá bicí souprava Pearl

Bílá bicí souprava Pearl byla složena v černých kufrech a ve futrálech. Byl u toho i modrý železný kufr s příslušenstvím (mikrofony,..). Vše bylo odcizeno v noci z 26. 6 na 27. 6. ODMĚNA NÁLEZCI 10 000Kč

Elektrická kytara ESP - LTD

V noci mezi z 1. na 2.6. mi byla odcizena elektrická kytara - ESP LTD EC 1000 Deluxe. Kytara je černé barvy se zlatým lemováním. Na zadní desce je polepena samolepkami. Poznávacím znakem je oděrka od pádu kousek od vstupu - viz. fotografie. Kytara mi byla odcizena i s černým kufrem Epiphone, ve kterém byl šedý popruh a kapodasrt.

Upravená elektrická kytara Silhouette Zoso

Kytara má nově upravený krk s nápisem Profile Silhouette Zoso. Je to zlatíčko a moc mi chybí... Odcizeno v roce 2014 v Praze.

Snare Ludwig Supraphonic, Činely + Tom Ludwig

Dnes V noci mi bylo v Podolí kousek před Porodnicí ukradeno: Snare Ludwig Supraphonic 14x6,5 se specifickým vypínáním strunění DW a černou samolepkou COFFEEBREAK, dále Tom Tom Ludwig 12x8 placů barva Black oyster pearl 1964 se specifickým uchycením značky PEARL viz obrázek. činely: Paiste Hi Hat Signature DARK ENERGY 13 palců, Paiste Medium crash 16 palců, Zildjian A Custom crash EFX 18 palců, Anatolian Impact FX crash 14 palců, Meinl HCS Trash Stack 12 palců, Istanbul Ride Sultan 20 palců. Alesis Sample Pad a Stojánek na noty Hercules.

Violoncello Honěk

Ukradeno z auta poblíž zastávky Koh-i-noor ve Vršovicích. Původně bylo v modrém pevném obalu Carbon Mac, společně se dvěmi smyčci.

el. kytara HOHNER

odcizeno z auta v Mánesově 25. uražená a slepená hlava "hokejky", snímač Seymore Duncan, zlaté tremollo Floyd Rose.

Kytara Martin Coletti G40

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená před válkou v Lubech na export do Anglie. Byla připravena na rekonstrukci a tělo je otevřeno. Kytara je v původní futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Vídeňka - malá velmi zdobná kytara

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená na počátku 20.století v Lubech u Chebu. Precizně provedená Vídeňka v původním dřevěném futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Anton Mettal 1931

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená Antonem Mettalem v Schönbachu v roce 1931. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Vila Kužel Brno 1963

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená mistrem houslařem Vilémem Kuželem starším v roce 1963. Prosím o jakoukoli informaci.

Odcizeni bubnů a perkusí z auta

O vikendu 6.-7.04. 2019 mi byli z auta odcizeny tyto nastroje: Bici Ludwig svetla perlet rok 1961. Velky buben 22”, maly buben Ludwig supersensitive 14”, stojany na cinely, Hi-Hat, Pedal Pearl Eliminator. Cinely: Ride Istambul Agop 20”, Hi-Hat Alchemy 14”, Paiste Medium thin crash 17”, Paiste Sound Formula 20” Conga Headliner znacne opotrebovane, cerveny cestovni kufrik v mekem proveden s perkusemi. Vcetne futralu na palicky a obalu na bubny cerne barvy, ktere maji uvnitr bilou kozesinu. Dekuji predem za sdileni a mozna i pripadne info.2019 byli ze zaprakovaného vozu odcizeny tyto nástroje:

FENDER JAZZ BASS, ZESILOVAČ McCoy A LADIČKA FENDER

Dobrý den, dne 16.10.2018 mi byla z domu ukradena baskytara Fender Jazz Bass (číslo mám) v obalu, zesilovač McCoy a ladička Fender. Na policii je to nahlášeno, prosím za jakoukoliv informaci. Moc děkuji.

elektrická kytara Gibson Les Paul Classic 2015

v barvě cherry sunburst (červeno-žlutá), sériové číslo 150084188, ukradená po vloupání v ranních hodinách do studia dne 9.3.2019. Včetně černého pevného futrálu se samolepkami a masivním koženým popruhem s vyřezaným nápisem "Kory"

Strana č.1 ( celkem stránek: 4 )