Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Hudební nástroje a vybavení
Přejít na:   jen fotky

el. kytara HOHNER

odcizeno z auta v Mánesově 25. uražená a slepená hlava "hokejky", snímač Seymore Duncan, zlaté tremollo Floyd Rose.

Kytara Martin Coletti G40

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená před válkou v Lubech na export do Anglie. Byla připravena na rekonstrukci a tělo je otevřeno. Kytara je v původní futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Vídeňka - malá velmi zdobná kytara

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená na počátku 20.století v Lubech u Chebu. Precizně provedená Vídeňka v původním dřevěném futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Anton Mettal 1931

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená Antonem Mettalem v Schönbachu v roce 1931. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Vila Kužel Brno 1963

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená mistrem houslařem Vilémem Kuželem starším v roce 1963. Prosím o jakoukoli informaci.

Odcizeni bubnů a perkusí z auta

O vikendu 6.-7.04. 2019 mi byli z auta odcizeny tyto nastroje: Bici Ludwig svetla perlet rok 1961. Velky buben 22”, maly buben Ludwig supersensitive 14”, stojany na cinely, Hi-Hat, Pedal Pearl Eliminator. Cinely: Ride Istambul Agop 20”, Hi-Hat Alchemy 14”, Paiste Medium thin crash 17”, Paiste Sound Formula 20” Conga Headliner znacne opotrebovane, cerveny cestovni kufrik v mekem proveden s perkusemi. Vcetne futralu na palicky a obalu na bubny cerne barvy, ktere maji uvnitr bilou kozesinu. Dekuji predem za sdileni a mozna i pripadne info.2019 byli ze zaprakovaného vozu odcizeny tyto nástroje:

FENDER JAZZ BASS, ZESILOVAČ McCoy A LADIČKA FENDER

Dobrý den, dne 16.10.2018 mi byla z domu ukradena baskytara Fender Jazz Bass (číslo mám) v obalu, zesilovač McCoy a ladička Fender. Na policii je to nahlášeno, prosím za jakoukoliv informaci. Moc děkuji.

elektrická kytara Gibson Les Paul Classic 2015

v barvě cherry sunburst (červeno-žlutá), sériové číslo 150084188, ukradená po vloupání v ranních hodinách do studia dne 9.3.2019. Včetně černého pevného futrálu se samolepkami a masivním koženým popruhem s vyřezaným nápisem "Kory"

5-ti strunné banjo

V roce 2015 bylo na Smíchově ukradeno banjo českého výrobce Zdeňka Roha. Na hlavě krku byl nápis Rolls a specialitou je obložený hmatník krku perleťovými knoflíky! Když ho kdekoliv zahlédnete, dejte prosím vědět. Odměna za nalezení.

Ukradený kontrabas Schönbach 10.2.2019

Jedná se o cca 120 let starý kontrabas značky Schönbach, světle hnědý. Přední deska je lehce propadlá od kobylky dolů, na straně nejtlutší E struny, v horní části těla nástroje přesahuje přes luby, ve spodní části je přesah přes luby olámaný. Zadní deska je klenutá, houslový typ. Na jedné straně hlavy nástroje chybí nejmenší část šneku. Struny E - Thomastik, A,D,G Pirastro Jazzer. Mechanika je mosazná. Bodec Ulsa. Pouzdro černé od firmy Šiba, pod kostěným zipem je všit bílý filc, proti poškrábání lubů.

PIONEER DJM-600

DJ mix pult

Vykradená zkušebna

Dne 4.4. večer nám( - kapele NEBE ) byly ze zkušebny odcizeny tyto nástroje..a krabičky z pedalboardu - bezdrátový systém Shure ULX, Boss tuner TU-2, EBS MultiComp, EBS Microbass II a Widara ABLAX.Budeme moc rádi za každé sebemenší info, které povede k nalezení aspoň části našeho vybavení. Pokud Vám někdo bude tyto věci nabízet, neváhejte nás kontaktovat, buď tady na mail, nebo tyto tel.čísla: Štěpán Petrů - 604 373 341 Tomas Kuluris - 775 765 001 Kompletní seznam ukradených věcí: - Klávesy Nord stage 3 - kytara Fender Telecaster American Deluxe červené barvy - basová kytara Fender Jazz Bass MIJ modré barvy - zesilovač TC Electronic RH450 s brasnou - pedal board s bezdrátovým systémem Shure ULX, Boss tuner TU-2, EBS MultiComp, EBS MicroBass II a Widara ABLAX

Odcizení smyčce Clement

3. února 2018 byl ve městě Žitava (Zittau) nebo Görlitz ( na pozemku Německa) odcizen smyčec z pařížské dílny Edwina Clementa. Jedná se o těžší smyčec, z tmavého dřeva, o délce 73,05 cm s hranatým prutem. Je opředen imitací kostice, v oblasti kůže u žabky je jméno Clement dobře čitelné. Pokud se tento smyčec někde objeví, prosím o informaci na moji emailovou adresu (viz.kontakt).Předem děkuji, Eva S.

UKRADENÁ BASKYTARA - ODMĚNA 10.000 Kč NÁLEZCI

4-strunná Baskytara typu Precision Deluxe, zakázková výroba S. Papež. Světlé medové dřevo olše - javor. Značné oděrky na zadní straně, jinak běžné známky velmi častého používání. Snímače DiMarzio, chromovaný hardware, Hipshot D tuner, 21 pražců. Černý pickguard, jeden kovový potenciometr a páčkový přepínač. Nerezový jackplate s kovovým emblémem hlavy psa Husky. Na hlavě velký nápis "Papež" a menší nápis "Custom made in Czech republic". Na zadní straně těla velká samolepka "Rock 'n' Roll". Byla v černo-šedém polstrovaném obalu Ritter, kde byl textilní popruh, distortion EBS Billy Sheehan Deluxe, ladička T.C. Electronic PolyTune2 mini noir, vysílačka Line6 G10, 9V adaptér, 230V kabel a speakon-speakon kabel. Odcizeno ve čtvrtek 20.4.2017 v centru Prahy 1 v nočních hodinách. Nálezci nabízím odměnu 10.000 Kč! DĚKUJI VŠEM ZA SDÍLENÍ A POMOC :-).

Banjo pětistrunné ručně vyrobené (openback)

Banjo 5-ti strunné openback Ukradeno v Brně na ulici Cejl z bytu. Ručně dělaný nástroj, bronzový tonering, bez zadní ozvučnice, typ openback, kobylka Golden Gate, kytarové strojky Cremona sedmdesátá léta, barevně vyšívaný popruh 70 léta. pátý kolík z mosazi, nesymetricky a špatně zpracovaný. Info finančně odměním, mělo pro mě památkovou hodnotu.

Vykradená zkušebna

Mezi 20. a 23. 4. byla vykradena zkušebna na Praze 3, bylo odcizeno: Digitalni piano DYNATONE DPP-620 kytara Fokus Les Paul, červený perleťový sunburst kytara Squier bullet strat, hnědý sunburst, černý snímač Seymour duncan Hot Rails u kobylky, bez snímače u krku kytara Fender Vince Ray Outer Space T-Bucket acoustic, speciální grafika pětistrunná baskytara Fokus, kopie Musicmana, se snímačem R.M.Pickups a dvěma přepínači pod kobylkou kytarová hlava Orange Jim Root terror kombo Fender Champion 40 Line6 POD 2.0 Razzor Extreme Metal Distortion Marshall JH-1 Jackhammer Harley Benton Mini Looper Fender PT-100 Carl Martin Plexitone Overdrive notebook DELL e6430 Latitude, černo-stříbrný, s poškozeným větráčkem Zvuková karta Alesis iO2 EXPRESS 2x mikrofon Behringer, černý PALMER PAN 05, slučovač na dva mikrofony

Traktor Kontrol S4

Dne 27.8.2015 mi z bytu byl ukraden Traktor Kontrol S4 s krabicí včetně mic a audio příslušenství. Sériové číslo je : 12871-18897-75014-43704-XXXXX V případě nálezu se neváhejte obrátit na níže uvedené kontakty. Děkuji

Traktor Kontrol S4 MK1

Odcizeno vloupáním do Auta I20 1.1.2017 u K2 v Českých Budějovicích. Zmizel celý bag s kontrolerem + 2x box s Ortofon Concorde přenoskama + sluchátka. TRAKTOR KONTROL S4 HW 14800-44003-83189-94408-80440

Fagot zn. Heckel, výrobní číslo 5094

Fagot zn. Heckel s výrobním číslem 5094 z roku 1910 v černém látkovém futrálu se žlutým nápisem "NZ". Na futrále byla také samolepka Filmová filharmonie, která je však lehko odstranitelná. Uvnitř fagotu byla dvě "esa". Odcizen 28. 10. 2016 ve 12:30 na zastávce autobusů Praha Florenc z lavičky vedle nové haly.

Odcizené klávesy Yamaha 9000, mix. pult Yamaha 12/4, Akordeon, repro

Odcizeno: z 15.7. - 16.7. v Týništi nad Orlicí. Klávesy zn. Yamaha 9000 - vada: nejspodnější klávesa c a a1 nehraje, prasklý skelet přední části nástroje, černý futrál bez zipu Mix pult: zn. Yamaha 12/4 - černý bakelitový futrál (prasklý) Akordeon Delicia (černé barvy) + futrál (hnědý) Reproboxy: Yamaha Stagepas 600i s taškou na převážení

Strana č.1 ( celkem stránek: 3 )