Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Klenoty a cennosti
Přejít na:   jen fotky

!!! Ukradená taška s diamantem 3.0 ct/ GRA 8582?80? !! Odměna 150000,-

Dobrý den , žádám o pomoc, 9.3.2023 ,kolem 16h v centru Prahy , mi byla odcizena příruční taška z vozidla BMW X5 po násilném vniknutí do závazadloveho prostoru, v tašce byla obálka s briliantem 3.0ct ,sériové číslo : GRA 8582?80? , včetně certifikatu a dalších dokumentů ,vše ohlášeno PČR, jakékoliv informace vedoucí k nalezení mého diamantu , odměním finanční částkou 150 000,- Za jakoukoliv informaci o podezřelém prodeji drahého kamene budu velice rád. Děkuji

Hodiny Citizen damske

Hodinky damske Citizen Women's EW9920-50E Eco Drive. Ve velmi dobrem stavu bez skrabancu. Nalezne 1500Kc. Dekuji.

Hodinky Citizen EciDrive

Hodinky panske Citizen EcoDrive Titanium Perpetual Calendar Chronograph Watch #BL5250-53L. Lehce poskrabane sklicko vpravo nahore a delsi slabsi skrabanec zleva doprava nahoru.

Hodinky Festina

Hodiny Festina Chromo černé. Ukradené v OC Letňanech 14.8.2019. Pásek blíže k ciferníku je rozbitý a vypadává na jedné straně ven z řemínku hodinek. Odměna za nálezné zaručena.

Diamantový set (náušnice a řetízek s přívěskem)

Diamantovy set mi byl odcizen i s dalsimi cennostmi v Kadani v prubehu cervence 2018 v byte kde ziji.

Prsten

Prsten s kamínkem, krádež 17.3. kolem deváté večer Praha 3 - Flora (roh Slezská a Jičínská). krádež z auta ze sportovní tašky a peněženky. Děkuji za jakoukoliv radu.

Odcizení zlate madonky retizku a privesku

Dne 18.srpna mi byla odcizena peněženka ve které jsem měla nejen doklady ale zároveň šperky. Jednalo se o zlaty řetízek na kterém byla madonka a zlaty přívěsek s andelickem.

snubní prsten

Dne 8.9.2016 mi byl v okolí baru Tretter's ulice V Kolkovně 3, 110 00 Praha 1 ukraden snubní prsten s rytinou na vnitřní straně. Odměna jistá!!!

zlatý řetízek s přívěškem

Dne 31.08.2016 odcizen zlatý řetízek v okolí ulice na Bystřičce v Olomouci. Informaci, která povede k nalezení řetízku, nebo poctivého nálezce odměním. Děkujeme za případnou pomoc. Kdo by na něj narazil např. v zastavárně, dějte prosím vědět.

Ostrava: zlatý řetízek s přívěskem-zlatý plíšek s bílou perlou

Dne 21.7.2016 jsem v Ostravě centru, nebo Mariánských Horách ztratila zlatý řetízek s přívěskem - zlatý plíšek s bílou perlou přilepenou na plíšku (žluté zlato). Jedná se o šperk po mé babičce, má pro mne velkou osobní hodnotu. V případě nalezení mne prosím kontaktujte. Nálezci nabízím odměnu 10 tis. Kč. Děkuji.

mince Vojenské policie

Pamětní mince Vojenské policie k 20.výročí založení. Ukradena v Dobříši spolu s prstenem VP.

Prsten Vojenské policie

Prsten s nápisem VOJENSKÁ POLICIE a s vyraženým služebním číslem 2377 na vnitřní straně prstenu. Uložen v modré semišové krabičce spolu s certifikátem číslo 2377. Ukradeno již v roce 2014 v Dobříši z auta během stěhování.

Odcizené zlaté kapesní hodinky

V Brně na ulici Lerchova odcizili dva zloději 30. 12. 2015 zlaté dvouplášťové hodiny (s otvíráním z obou stran). Je to rodinná památka, proto nabízíme za informaci,která povede k navrácení těchto hodinek odměnu 5.000 Kč. Děkuji Jiří Vala

Nápadný hrubý zlatý náramek dámský

Velmi nápadný zlatý dámský náramek složený z pěti řetízkových řad byl odcizen násilným vniknutím do bytu v centru města Havířov dne 12.12.2013 v časové rozmezí 8.15 - 12.15. Společně s tímto výjimečným náramkem byly odcizeny také další věci jako jsou náušnice, přívěsky, prstýnky, hodinky, brož, peníze, parfémy, atd. Jde nám především o to získat ukradené šperky zpět, všechno to jsou cenné památky na milované příbuzné a přátelé. Jde nám ale i o dopadení pachatele. Informace, která povede k nalezení ukradených věcí a k pachateli, odměníme. Děkujeme za případnou pomoc.

Zlaté hodinky dámské

Zlaté dámské hodinky s kulatým menším ciferníkem a zlatým hrubším náramkem byly odcizeny násilným vniknutím do bytu v centru města Havířov dne 12.12.2013 v časové rozmezí 8.15 - 12.15. Společně s těmito hodinkami byly odcizeny také další věci jako jsou náušnice, přívěsky, prstýnky, brož, peníze, parfémy, atd. Jde nám především o to získat ukradené šperky zpět, všechno to jsou cenné památky na milované příbuzné a přátelé. Jde nám ale i o dopadení pachatele. Informace, která povede k nalezení ukradených věcí a k pachateli, odměníme. Děkujeme za případnou pomoc.

Zlatá brož ve tvaru květiny s perlou

Zlatá brož ve tvaru květiny s perlou vsazenou uprostřed, velikost cca 4 cm, byla odcizena násilným vniknutím do bytu v centru města Havířov dne 12.12.2013 v časové rozmezí 8.15 - 12.15. Společně s broží byly odcizeny také další věci jako jsou náušnice, přívěsky, prstýnky, hodinky, peníze, parfémy, atd. Jde nám především o to získat ukradené šperky zpět, všechno to jsou cenné památky na milované příbuzné a přátelé. Jde nám ale i o dopadení pachatele. Informace, která povede k nalezení ukradených věcí a k pachateli, odměníme. Děkujeme za případnou pomoc.

Náramky PANDORA

Dne 28.5.2015 okolí ulice Rokycanské a okolí Plzeň Slovany ztratil fialový kožený a kovový stříbrný náramek PANDORA. Stříbrný náramek obsahoval např. přívěsek rodina,láska,přátelství,dárek atd. Moc nám na nich záleží. Nálezci vyplatím 5 tis. odměnu.

kapesní hodinky

Kapesní hodinky odcizeny při domovní krádeži, jedná se o rodinnou památku.

ZLATÉ PRSTENY

Odcizeny spolupracovníkem v Brně-Králově poli ve firmě kde pracuji.Pokusí se je prodat pravděpodobně taktéž v Brně nebo v bydlišti Pohořelice a okolí.Ztratily se komplet tak jak jsou na fotce,byly navlečené na pásku hodinek.Zleva střední kámen zelený okolo bílé zirkony,další se zeleným kamenem,další velký modrý kámen,dále snubní prsten hluboko rytý,poslední zdoben drobnými bílými zirkony.Prosím kdo by na ně narazil v zastavárně nebo zlatnictví dejte zprávu.

Strana č.1 ( celkem stránek: 1 )