Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Kola a sport
Přejít na:   jen fotky

Jízdní kolo TREK Marlin 7 (2016)

Barva Green Miami, odcizeno 04/02 ze sklepa v Kladně WTV323C3053K Odměna jistá

Kolo CUBE Attention SL 29

velikost 23 barva černošedá s oranžovými pruhy FlashOrange výrobní číslo: WOW01045VCGM odcizeno 27. 2. 2018 v Karlíně odměna 2500

Ukradené kolo - Praha 3

Foto ukradeného kola ze sklepa na Praze 3

Kolo Ghost oranžovo-modré dámské horské

23.2. bylo odcizeno ve Slezské Ostravě oranžovo-modré dámské horské kolo značky Ghost. Má standardní široká řídítka bez rohů, klasické pedály, je bez blatníků i zvonku, má kotoučové brzdy. Výrobní číslo: WCR1100271J. Odměna 3000,-

Horské kolo Acstar

Kolo bylo ukradeno v noci z 1. Na 2. Února 2018 v obci Meziměstí na Náchodsku ze zamčené kolárny. Poznávací znamení může být samolepka bike-fórum s nápisem Kubanuss, vidlice Epicon, bílé zadní a černé přední V brzdy.

Kolo Rock Machine crossride 300

Dnes 29.1.2018 mi někdo ukradl kolo ze zamčené kolárny v panelovém domě na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích. Jedná se o kolo značky Rock Machine, crossride 300, velikost 28x18,0", barva bílá, kolo dále mělo bílý držák na láhev a hamax černý adaptér na cyklosedačku. Kolem sedačky by mohl být mírně poškrábaný rám od řetězu.Odrazka na jedné šlapce chybí. Výrobní číslo rámu je RM1413277J

Kolo CUBE AIM DISC

Červenočerné kolo bez zvláštních znaků, velikost rámu 18", velikost kol 26". Odcizeno okolo data 22.1.2018. Ukradeno že společných prostor domu v Ústí nad Labem, část Bukov. Sériové číslo EH14766WOW08430

Červená kanoe

Červená kanoe odcizená ze zahrady na Ploučnici v Malé Veleni, okr. Děčín. Jde o srdeční záležitost. Odměna

Kolo KTM bílé, upravené

Upravené horské kolo KTM, podstatně zvýšená řidítka představcem a řidítky původem z dámského kola Liberta, upevněny dvě podřidítka, zdvojené levá brzda, dvě přední světla vedle sebe, světlomet na řidítkách, ovládané z řidítek, dvě přední konzoly na upevnění brašny, vyztužovaný zadní nosič, prodloužené blatníky, držák předního blatníku vyztužen, na blatníky doplněny záclonky.

jízdní kolo favorit

Favorit (Rokycany), z 90. let 20. stol., dvoubarevná kombinace černá/červená. Rám, dvojtalíř + páky, brzdy, přesmykač, hliníkové blatníky s odrazkami, dynamo, přední a zadní světlo (zadní nesvítí z důvodu přerušení kabelu uvnitř rámu) i sedlo (nápis iscaselle) původní; náboje kol, ráfky, výplet, černý nosič, přehazovačka, rovná řidítka + páky brzd + rohy + držák na brašnu jsou nepůvodní. Mám ho od 11 let, jako nové, mám ho rád! Odcizeno v Brně na ul. Cihlářská ze sklepní koje (po odstranění zámku).

Ukradený Specialized FSR XC 26"

Celoodpružené červeno-bílé pánské horské kolo Specialized FSR XC 26" odcizeno 30.12.2017 v Ostravě.

Ukradený dámský Cannondale

Dámské horské kolo Cannondale Foray 27,5, vel. S - šedo-růžové, rok a půl staré. Výrobní číslo rámu: CM16D001254. Odcizeno v Ostravě Porubě 30.12.2017.

koloběžka Kostka Fun Hill, černá

Nedávno jsem na koloběžce měnila brzdy, atypické - trojbarevné (brzdové špalíky PRO-T V brake třísměsová barva) s červenými lanky, jsem schopna doložit fakturou a svědectvím opravny Kolobky (Hybešova 227, Brno). Koloběžku lze lehce identifikovat podle červených řídítek, taktéž jsem je měnila za předešlé - černé, a červených brydových lanek (při nákupu jsou též černé). V přiložené dokumentaci je obráyek typu koloběžky Kostka Hill Fun a faktura, kdz jsem nechala měnit brzdy. Na faktuře jsou uvedeny výše zmíněné typy součástek.

TREK Top Fuel 8

rám Trek Top Fuel 8 (modelový rok 2008; červeno-biely) vidlica RockShock Reba 2013 (čierna) kolesá Fulcrum Red Metal 1 (26", červeno-čierne) osadenie Shimano XT 2×10 ukradnutý 1./2. 1. 2018 v Praze-Záběhlicích SN: WTU356G0012C

Pánské kolo trekové alpine Eco

černé kolo se žlutými nápisy, předělané přehazování na páčkové, vzadu stojan. Kolo se má pohybovat v České Třebové, odcizení ve Svitavách 30.11.2017.

MTB Kellys Magnus

Horské MTB kolo zn. Kellys Magnus, vel. rámu: 21,5", bílé ČÍSLO RÁMU: 009041607 - hydraulické kotoučové brzdy, řazení shimano, malá "brašna" pod sedlem, rohy na řidítkách, rámový držák na láhev, cyklo-computer zn. "Sigma". Odcizené v Brně - Kr. Pole.

Kolo GT Avalanche Expert 2015

Černo-žluté horské kolo koupené v květnu 2015. Velmi dobrý stav. Velké černé plastové pedály, co dávají prodejci na vystavené kusy. Pneumatiky mělo WTB, co může být zvláštnost, protože myslím, že většinou se tyhle kola prodávají s pneumatikami Continental. Rohy Force, držák na telefon uprostřed řídítek, držák na lahev GT, držák na cyklocomputer, držák na pumpičku + pumpička GT - všechno to jsou věci, které lze demontovat. ODMĚNA 2000Kč za informace vedoucí k nalezení kola.

Pánské trekové kolo Author šedé

V listopadu 2017 nám bylo ze sklepa v Ochozu u Brna odcizeno starší ale stále s dobrými jízdními vlastnostmi pánské trekové kolo šedé barvy Author. Spolu s ním ukradli i dámské trekové kolo zn. Leader Fox, typ Away Lady, 17", bílé (bílo-červené) barvy. Na kole byl i držák na pití, tachometr a sada světel. Kolo ukradli i s držákem dětské sedačky Polisport, který byl na rámu.

Dámské trekové kolo Leader Fox

V listopadu 2017 nám bylo ze sklepa v Ochozu u Brna odcizeno jen rok staré dámské trekové kolo zn. Leader Fox, typ Away Lady, 17", bílé (bílo-červené) barvy. Na kole byl i držák na pití, tachometr a sada světel. Kolo ukradli i s držákem dětské sedačky Polisport, který byl na rámu. Spolu s ním bylo odcizeno starší ale stále s dobrými jízdními vlastnostmi pánské trekové kolo šedé barvy Author.

ktm RCspeed, model 2007

ktm RCspeed, model 2007

Strana č.1 ( celkem stránek: 22 )