Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Zvířata
Přejít na:   jen fotky

HLEDÁ SE ABBY "Eby"

V pátek 13. 1. 2017 se ve Vracově (okr. Hodonín, Jihomoravský kraj) mezi 9 -13 hodinou z uzavřené zahrady v ulici Olšíčská ztratila fena Bernského salašnického psa. Slyší na jméno Abby "Eby". Váží cca 42 kg, je vykastrovaná a čipovaná. Neměla na sobě žádný obojek. Máme podezření, že jde o krádež (není to ojedinělý případ). Kdyby se u vás v okolí u někoho objevil nový pes (Bernský salašnický pes – fena), nebo jste ji někde viděli, dejte nám prosím vědět na tel. 731 508 644 nebo 605 084 068. ODMĚNA za nalezení 10 000 Kč.

STÁLE SE HLEDÁ - AUSTRALSKÝ OVČÁK

Dne 21.2.2016 byla ztracena / odcizena čtyřletá fenka australského ovčáka slyšící na jméno CITA - oblast Kozákova (okres Semily, kraj Liberec). Je hodná, vychovaná a důvěřivá i k cizím lidem! Miluje děti a je zvyklá na hospodářská zvířata ! VÝRAZNÝ poznávací ZNAK: nemá ohon, bez kterého se již narodila. V případě jakýchkoliv informací mě prosím ihned kontaktujte. ODMĚNA ZA NALEZENÍ JISTÁ !!!

Australský ovčák

King je 4 roky starý australský ovčák. Má na sobě barevný látkový obojek a je i čipovan. Není kastrovaný a váží cca 35 kg. Je hodně chlupatý a bez ocasu. King je přátelský k lidem, dětem i ostatním psům. Ztratil se 23.7. v odpoledních hodinách ze zahrady domku v Měšicích. Byla vylomená prkna v plotu, takže nevíme, zda je vylomil on nebo někdo zvenku.

kotě

Koncem září byl odcizen kocourek rezavé barvy stáří 4 měsíce, v Turnově Daliměřicích ul.Mírová.

KRÁDEŽ KAVALÍRA KING CHARLES ŠPANĚL

Prosíme pomoc! Někdo nám ukradl ze zahrady štěně Kavalíra King Charlie Španěl, slyší na jméno Charlie. Starý 9. měsíců. Kdyby jste ho někdo, někde viděli - psa nebo pachatele dejte prosím vědět!! Děkuji! Byl odcizen třemi muži - podomními prodejci, auto měli bílé Iveco s korbou, polské značky, SPZ bohužel neznáma. Děkuji za každou informaci: 732 430 209. Pro nálezce, popřípadě i osobu která ho od prodejců koupila bude náležet peněžitá odměna!! Jen nám ho prosím vraťte, v rodině nám moc chybí!!

Mini čivava Fíbí

Během mé dovolené se kamarádovi na Žižkově v Husinecké (Krayta bar) ztratila moje malinká fenečka Fíbí, kterou měl hlídat. Moc prosím, pomozte mi ji najít. Pořád věřím, že ji někdo našel a chtěl zachránit a ne ukrást, ale možné je všechno. Je černá s hnědým pálení, úplně malinkatá (1,5 kg) a má zadní nohy do O.

HLEDÁ SE NELA, FENKA NĚMECKÉHO OVČÁKA

8 let stará, atletické postavy, černá se světlými znaky (nad očima hnědé tečky a hnědé nohy), přední zuby má zhoblované. Miluje vodu a fotbal. Ztráta v 05.05.2015, Brandýs nad Labem, Praha - východ. Na krku měla obojek se známkou a schránkou s telefonním číslem. Vypsána odměna. Více info FB "Hledá se Nela". Kontakt na majitelku 608025440.

Ztratil se pejsek

Už to bude rok co se ztratila. Tronička je hodná, bázlivá fenečka. Povahově je sice opatrná, ale hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Má ráda děti a určitě nepohrdne pamlskem - na pamlsek by se nechala nalákat. Musí se k ní pomalu jinak uteče. Možná se půjde podívat na ostatní pejsky, jich se nebojí. Dnes seskočila z balkónu v prvním patře a utekla od té doby jsme ji neviděli. Pozor, má čip! Číslo čipu: 981020011180311. Tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4 Kg. Na bříšku má jizvu po kastraci. Kastrovaná je. Chronická útěkářka to není. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat mohla. Je aktivní, v pohybu je občas i klidnější povahy. Vody se bojí! Sní cokoliv, ale má alergii na obiloviny. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si i nastoupí. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nesnáší! Telefon 776385270

Ruský chrt - barzoj Viktor

16/6/2014 byl v lese mezi Kamenice u Prahy, Týnec nad Sázavou, odcizen svěltlý ruský chrt - barzoj, Viktor. Stále jej hledám,nyní je mu 5 let,85cm, tehdy měl 38kg. Miluje lidi, pejsky a piškoty. Může být kdekoli i v zahraničí. Prosím o zprávyna tel.(viz.kontakt). Za jeho vrácení nabízím vysokou odměnu.

Ztráta andulka vlnkovaná - modrobílá

V Kralupech - Mikovicích ulétla 16.4.2015 modrá andulka, samička, je ochočená, mluví, lidí se nebojí, přiletí na nataženou ruku. Jmenuje se Pepína. Neviděl jste ji někdo? Pokud ano, dejte zprávu majitelce, bude moc ráda a její syn též, moc se jim stýská.

odcizen pes stafordšírský bulterier

V nočních hodinách 2-3.3.2015 byl odcizen v Habartově okr Sokolov pes plemene stafordšírský bullterier zlatý s bílou hrudí a předníma nohama.Je velmi hodné povahy.Bojí se střelby při které panikaří.Je vysoký 40cm váží 16-17kg.Pes je čipován.Kontakt 721954231 nebo policie 158.Spěváková Habartov-Kluč 35709. za vrácení odměna možno i štěně.

Strana č.1 ( celkem stránek: 1 )