Přehled   |   Fotky   |   Vložit položku   |   Policie ČR   |   Média a podpora   |   Nápověda   |   Kontakt
Zobrazit vše
Auta
Motorky
Kola a sport
Nářadí, dílna , zahrada
Zvířata
Doklady
Obrazy, starožitnosti, umění
Hudební nástroje a vybavení
Klenoty a cennosti
Elektro, PC, foto
Ostatní - jiné
Hudební nástroje a vybavení
Přejít na:   jen fotky

Ručně vyrobená kytara Rozawood

V neděli brzo ráno byla v okolí Hloubětína z auta odcizena světle hnědá lesklá kytara s rokem výroby 2002, značky ROZAWOOD viz. foto. Odměna nalezení až 10 000,-

Kytara HOHNER MW 1200N

V noci ze dne 15.8. na 16.8 2020 byla z auta v ulici Otakarova (Praha) odcizena akustická dvanáctistrunná kytara HOHNER MW 1200N světlé barvy (luby a záda hnědé). Stáří cca 30 let.

Kytara IBANEZ V72E BK

V noci ze dne 15.8. na 16.8 2020 byla z auta v ulici Otakarova odcizena akustická kytara IBANEZ V72E BK černé barvy. Kolem ozvučného otvoru 2 malé díry. V spodní části těla ručně psané věnování bílé barvy "Vosákoj v úctě starý kokot Záviš". Stáří cca 10 let.

Bílá bicí souprava Pearl

Bílá bicí souprava Pearl byla složena v černých kufrech a ve futrálech. Byl u toho i modrý železný kufr s příslušenstvím (mikrofony,..). Vše bylo odcizeno v noci z 26. 6 na 27. 6. ODMĚNA NÁLEZCI 10 000Kč

Elektrická kytara ESP - LTD

V noci mezi z 1. na 2.6. mi byla odcizena elektrická kytara - ESP LTD EC 1000 Deluxe. Kytara je černé barvy se zlatým lemováním. Na zadní desce je polepena samolepkami. Poznávacím znakem je oděrka od pádu kousek od vstupu - viz. fotografie. Kytara mi byla odcizena i s černým kufrem Epiphone, ve kterém byl šedý popruh a kapodasrt.

Upravená elektrická kytara Silhouette Zoso

Kytara má nově upravený krk s nápisem Profile Silhouette Zoso. Je to zlatíčko a moc mi chybí... Odcizeno v roce 2014 v Praze.

Snare Ludwig Supraphonic, Činely + Tom Ludwig

Dnes V noci mi bylo v Podolí kousek před Porodnicí ukradeno: Snare Ludwig Supraphonic 14x6,5 se specifickým vypínáním strunění DW a černou samolepkou COFFEEBREAK, dále Tom Tom Ludwig 12x8 placů barva Black oyster pearl 1964 se specifickým uchycením značky PEARL viz obrázek. činely: Paiste Hi Hat Signature DARK ENERGY 13 palců, Paiste Medium crash 16 palců, Zildjian A Custom crash EFX 18 palců, Anatolian Impact FX crash 14 palců, Meinl HCS Trash Stack 12 palců, Istanbul Ride Sultan 20 palců. Alesis Sample Pad a Stojánek na noty Hercules.

Violoncello Honěk

Ukradeno z auta poblíž zastávky Koh-i-noor ve Vršovicích. Původně bylo v modrém pevném obalu Carbon Mac, společně se dvěmi smyčci.

el. kytara HOHNER

odcizeno z auta v Mánesově 25. uražená a slepená hlava "hokejky", snímač Seymore Duncan, zlaté tremollo Floyd Rose.

Kytara Martin Coletti G40

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená před válkou v Lubech na export do Anglie. Byla připravena na rekonstrukci a tělo je otevřeno. Kytara je v původní futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Vídeňka - malá velmi zdobná kytara

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená na počátku 20.století v Lubech u Chebu. Precizně provedená Vídeňka v původním dřevěném futrálu. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Anton Mettal 1931

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená Antonem Mettalem v Schönbachu v roce 1931. Prosím o jakoukoli informaci.

Kytara Vila Kužel Brno 1963

Při vloupání do domu mi byla odcizena kytara vyrobená mistrem houslařem Vilémem Kuželem starším v roce 1963. Prosím o jakoukoli informaci.

Odcizeni bubnů a perkusí z auta

O vikendu 6.-7.04. 2019 mi byli z auta odcizeny tyto nastroje: Bici Ludwig svetla perlet rok 1961. Velky buben 22”, maly buben Ludwig supersensitive 14”, stojany na cinely, Hi-Hat, Pedal Pearl Eliminator. Cinely: Ride Istambul Agop 20”, Hi-Hat Alchemy 14”, Paiste Medium thin crash 17”, Paiste Sound Formula 20” Conga Headliner znacne opotrebovane, cerveny cestovni kufrik v mekem proveden s perkusemi. Vcetne futralu na palicky a obalu na bubny cerne barvy, ktere maji uvnitr bilou kozesinu. Dekuji predem za sdileni a mozna i pripadne info.2019 byli ze zaprakovaného vozu odcizeny tyto nástroje:

FENDER JAZZ BASS, ZESILOVAČ McCoy A LADIČKA FENDER

Dobrý den, dne 16.10.2018 mi byla z domu ukradena baskytara Fender Jazz Bass (číslo mám) v obalu, zesilovač McCoy a ladička Fender. Na policii je to nahlášeno, prosím za jakoukoliv informaci. Moc děkuji.

elektrická kytara Gibson Les Paul Classic 2015

v barvě cherry sunburst (červeno-žlutá), sériové číslo 150084188, ukradená po vloupání v ranních hodinách do studia dne 9.3.2019. Včetně černého pevného futrálu se samolepkami a masivním koženým popruhem s vyřezaným nápisem "Kory"

5-ti strunné banjo

V roce 2015 bylo na Smíchově ukradeno banjo českého výrobce Zdeňka Roha. Na hlavě krku byl nápis Rolls a specialitou je obložený hmatník krku perleťovými knoflíky! Když ho kdekoliv zahlédnete, dejte prosím vědět. Odměna za nalezení.

Ukradený kontrabas Schönbach 10.2.2019

Jedná se o cca 120 let starý kontrabas značky Schönbach, světle hnědý. Přední deska je lehce propadlá od kobylky dolů, na straně nejtlutší E struny, v horní části těla nástroje přesahuje přes luby, ve spodní části je přesah přes luby olámaný. Zadní deska je klenutá, houslový typ. Na jedné straně hlavy nástroje chybí nejmenší část šneku. Struny E - Thomastik, A,D,G Pirastro Jazzer. Mechanika je mosazná. Bodec Ulsa. Pouzdro černé od firmy Šiba, pod kostěným zipem je všit bílý filc, proti poškrábání lubů.

PIONEER DJM-600

DJ mix pult

Vykradená zkušebna

Dne 4.4. večer nám( - kapele NEBE ) byly ze zkušebny odcizeny tyto nástroje..a krabičky z pedalboardu - bezdrátový systém Shure ULX, Boss tuner TU-2, EBS MultiComp, EBS Microbass II a Widara ABLAX.Budeme moc rádi za každé sebemenší info, které povede k nalezení aspoň části našeho vybavení. Pokud Vám někdo bude tyto věci nabízet, neváhejte nás kontaktovat, buď tady na mail, nebo tyto tel.čísla: Štěpán Petrů - 604 373 341 Tomas Kuluris - 775 765 001 Kompletní seznam ukradených věcí: - Klávesy Nord stage 3 - kytara Fender Telecaster American Deluxe červené barvy - basová kytara Fender Jazz Bass MIJ modré barvy - zesilovač TC Electronic RH450 s brasnou - pedal board s bezdrátovým systémem Shure ULX, Boss tuner TU-2, EBS MultiComp, EBS MicroBass II a Widara ABLAX

Strana č.1 ( celkem stránek: 4 )